Пренослив блутут звучник TG-345

1,099.00ден 1,800.00ден

Преглед на производот

Features :
Bluetooth: V5.1
Wireless transmission range: 10m
Built-in microphone
Power: 4Ω/5W * 2 (10W)
Speaker size: 52mm x 2
Battery capacity: 1500mAh
Battery life: up to 3 hours
Charging time: 1-2 hours 
Charging voltage: 5V/500MA
Frequency Response: 100HZ-20KHZ
SNR: ≥ 90db
Product Dimensions: 20.8 x 8 x 9cm
Product Weight: 707g Package
Dimensions: 21 x 9 x 10cm
Package Weight: 0.880kg

884324_b

Категорија:

Опис

Пренослив Bluetooth звучник што се полни. Со одличен стерео звук, импресивно RGB LED осветлување што се прилагодува на вашата музика и практичен дизајн со ремен за носење насекаде.