Мултифункционален тример за во градина 2 во 1

1,999.00ден 3,000.00ден

Преглед на производот

Многу популарен асистент за секој градинар и сите оние кои сами си го средуваат домот и градината.

Идеална алатка за скратување на рабовите на тревата или обликување на огради и грмушки.
Важна предност на производот е безжично функционирање со помош на вградената модерна литиум-јонска батерија која работи без ефект на меморија при полнење.

Карактеристики на производот:
– Брзина на неоптовареност: 1.100r / min
– Моќност на батеријата: 3.6V
– Капацитет на батеријата: 1300 mAh / Li-ion
– Ниво на звучна моќност: 90 dB
– Тежина: 0,5 кг
– 220 / 240V за полнење адаптер вклучени

Категории: ,

Опис