Mercedes E Class w211/CLS Class 219

6,790.00ден7,490.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Универзално мп5 андроид радио со навигација. Во цената следува и рамката за Mercedes E Class w211/CLS Class 219 можете да одберете радио со 1гб рам или 2гб со 16гб ром меморија.

Одговара на следниве модели:2001-2009

за повеќе информации контактирајте на фејсбук или на 079 285 613