Wireless мини тастатура

499.00ден 1,300.00ден

Преглед на производот

Мини безжична тастатура е се што ви е потребно за да ги контролирате сите паметни уреди во вашиот дом.
Во кујна, спална, дневна соба и бања, може да манипулирате со вашиот лаптоп таблет телевизор или гејмерски систем со само едно копче.

 

 

 

Опис