Сет гумени ленти 4/1

2,990.00ден 4,000.00ден

Преглед на производот

Шифра: 121022

Категорија:

Опис

Висококвалитетни ластици за вежбање изработени од латекс.

Овие ластици за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања ќе ги користите со големо задоволство.

Ластици со добра еластичност и силно оптегнување.

Идеални за сите видови на crossfit, pilates, joga, beachbody.

Ја зголемуваат издржливоста.

Димензии на производот:

– Зелен: 4×100 cm.

– Виолетов: 3×100 cm.

– Црвен: 1×100 cm.

– Црн: 2×100 cm.