ВРЕЌА СО ПЕСОК 2КГ

1,219.00ден 1,900.00ден

Преглед на производот

• Тегови за нозе со прилагодлив појас, идеални за
фитнес, вежбање, одење, џогирање, гимнастика,
аеробик, теретана…
• Ергономски додадената тежина на ногата цврсто се
вклопува околу глуждот и подлогата помага во
заштитата на зглобовите, но исто така е и исклучително
издржлива.
• Одлични за согорување екстра калориии и намалување
на тежината, и подобрување на физичката кондиција
воопшто.
• Носењето тегови на нозете или рацете може да ви
помогне да изгубите дел од тежината за пократок
временски период. Ако сакате да ги намалите
килограмите, ова е одличен начин да си помогнете себе
си.
• Одлични се и како додаток при вежбање јога и
пилатес. Теговите се хипоалергени, пријатни за допир и
фаќање, отпорни на пот, нелизгави и ви овозможуваат
прекрасен комфорт при користењето.
• Тежина 2 kg.
• Димензии на производот: 38×17 cm.

(vrajca so pesok 2kg) (вреќа со песок 2кг)

Категорија:

Опис