Air Fryer 2L – Апарат за готвење на топол воздух

2,499.00ден 3,149.00ден

Преглед на производот

Следете го трендот на здрава исхрана, и кажете не на вишокот масти во организмот!
Сега имате можност да ги подготвувате вашите омилени јадења на многу поздрав начин од претходно!
Заменете го врелото масло со топол воздух, а храната ќе го има истиот дури и подобрен вкус од пржената храна.
Може да ја конзумирате омилената храна, подготвена со многу помалку калории и масти во споредба со традиционалното пржење во масло.
Капацитетот од 2 литри ви овозможува да подготвувате слатки и солени јадења, внатрешноста на садот е од нелеплив материјал кој е лесен и едноставен за чистење.

Категорија:

Опис

капацитет: 2.5 литри
моќност: 1000w
подесување на температура до 200 степени. тајмер 30 мин