Баланс Бајк

3,490.00ден 3,999.00ден

Преглед на производот

Шифра: 32091

Опис

• Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и  гуми за пријатно возење . Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
• За деца од 3 до 6 години.
• Максимална тежина до 25 кг.
• Висината на седиштето се регулира.
• Меко и удобно седиште.
• Гуми на пумпање.

(баланс)(balans)

 

Дополнителни Информации

Боја

, , ,