Баланс Бајк

2,990.00ден 3,400.00ден

Преглед на производот

Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и гумени гуми за пријатно возење заедно.
Шифра: 32354

Опис

• Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и гумени гуми за пријатно возење заедно. Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
• За деца од 3 до 6 години.
• Максимална тежина до 25 кг.
• Висината на седиштето се регулира.
• Меко и удобно седиште.
• Гуми на пумпање.

(баланс бајк) (balans bajk)

Дополнителни Информации

Боја

, ,