Mercedes C Class W203 CLK Class W209 Android Navigacija

7,299.00ден7,990.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Универзално мп5 андроид радио со навигација. Во цената следува и рамката за Mercedes C Class W203 CLK W209 можете да одберете радио со 1гб рам или 2гб со 16гб ром меморија.

Одговара на следниве модели: 2004-2007

за повеќе информации контактирајте на фејсбук или на 079 285 613