Сет барби новогодишни

750.00ден 1,000.00ден

Преглед на производот

Шифра: 32512
Категорија:

Опис

• Израдувајте ги вашите малечки со овие новогодишни барбики.
• Играчка со која вашите деца може да се забавуваат секој ден.
• Димензии на производот: 8x26x4 cm.
• Димензии на пакувањето: 18x23x7 cm.

(сет)(барби)(новогодишни)(set)(barbi)(novogodisni)