Сет за во кујна

500.00ден 800.00ден

Преглед на производот

Шифра: 30343

Категории: ,

Опис

• Сетот се состои од чајник, шољи за чај со тацнички, хот дог, помфрит, плетенка.

• Сет лажици за во кујна и мини шпорет.

• Производот не користи батерии .

• Димензии на пакувањето:29x27x7cm.

(set kujna) (kujnski set)  (cajnik) (set cajnik)