Трицикл Kikka Boo – Giovi

8,690.00ден 9,200.00ден

Преглед на производот

Шифра: 550936

Опис

• Мултифункционален трицикл со железна конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала.
• Трицикл со кој вашето дете ќе ужива во прошетките.
• Прилагодлива рачка во 2 позиции од 94 до 100 cm.
• Се преклопува и е практичен за патување при што заштедува простор.
• Има седиште кое овозможува седење во две позиции.
• Мека облога за седиште.
• Покривче на настрешница што може да се одвојува. Се подесува во 3 позиции.
• Потпирач за нозе за дополнителна удобност.
• Сопирачка на задните тркала.
• Држач за чашка.
• Ранец за да се стават неопходните работи да детето.
• Систем за безбедност со 3 точки на поврзување, влошки за раменици.
• Наменет за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 80x104x49 cm.
• Димензии на велосипедот: 80x35x49 cm.