Заштитна подлога од пена

440.00ден 640.00ден

Преглед на производот

Шифра: 121073

Категорија:

Опис

Заштитна подлога од пена за да го намалите ризикот од болка, модринки и повреди додека кревате тегови.

Дизајнот и универзалното склопување го прават најзгодниот ремен за изведување на најтешките вежби.