Гумирана ракавица за милениче

100.00ден 130.00ден

Преглед на производот

Одлична за митарење на вашите миленици.
Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа.

Шифра: 16144

Категорија:

Опис

• Над 175 силиконски врвови успешно ги заменуваат металните четки.
• Ги остранува влакната од горното и долното крзно.
• Го одржува вашиот дом чист.
• Пет – прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места.
• Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат.
• Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна.
• Димензии на производот: 16×20 cm.