Лежалка за куче

3,690.00ден 4,000.00ден

Преглед на производот

• Зајакнатиот дизајн на аголниот тросед во форма на L промовира максимална удобност и безбедност, обезбедувајќи ортопедска поддршка во висок степен, како и супер пријатен простор за гушкање за кучиња.
• Главната површина за спиење е обложена со меко, кадифено вештачко крзно, додека потпорните потпори се обвиткани во велур кој лесно се одржува.
• Ортопедската основа од пена помага да се амортизираат точките на притисок и да се подобри циркулацијата на воздухот, додека страничните шини исполнети со пена го поддржуваат вратот, грбот, колковите и зглобовите; и двете помагаат да се олесни непријатноста и да се промовира мирен сон.
• Материјалот се вади со помош на патент и може да се испере.

Шифра: 16117

Категорија: