Играчка за чистење заби за куче

180.00ден 250.00ден

Преглед на производот

• Оваа играчка за џвакање топка е погодна за кучиња и мачки, можете да додадете храна или задоволства во жлебовите. Неговата љубопитност го буди и со задоволство ќе игра подолго.

Шифра: 16142

Категорија:

Опис

• Топката има меко и уникатно олеснување на површината, може ефикасно да помогне во чистењето на нивните заби и да ги одржува здрави непцата.
• Добра еластичност, свеж здив, отпорен на каснување и нетоксичен, безбеден за вашите миленици.
• Совршено е за игри за интеракција со вашето куче дома или за забава на отворено.
• Димензии на производот: 6×6 cm.