Лежалка за куче и маче

290.00ден 500.00ден

Преглед на производот

• Кревет за миленичиња што се загрева самостојно го одржува миленичето топло и удобно во текот на студената зима. Целосно се грее без потреба од батерии или кабли.
• Во зависност од тепихот, може да ја ублажи болката од артритис и да обезбеди вредна помош за домашните миленици.
• Вграден висококвалитетен слој што ја рефлектира топлината, така што топлината на сопственото милениче се рефлектира на телото и е изолирана од студената површина, одржувајќи го вашето домашно милениче потопло кога се лади.
• Лесно се чисти површинскиот слој и може директно да се избрише со влажна крпа. Надворешната платнена обвивка е изработена од потопла овча кожа и се пере вo машина.

Шифра: 16113

Категорија:

Опис

• Димензии на производот: 49×45 cm.