Лежалка за маче 55cm

2,090.00ден 2,300.00ден

Преглед на производот

• Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо.
• Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со вас.
• Секоја ролна од оваа плетена памучна ткаенина е исполнета со памучно полнење што дише, со смирувачко дејство кое влијае на вашето домашно милениче.
• Обликот на ова гнездо обезбедува сигурност, така што вашето милениче нема да се тркала од него.

Шифра: 16116

Категорија:

Опис

• Димензии на производот: 55×15 cm.