Мултифинкционален 3D масажер со греење

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

999.00ден 2,200.00ден

Преглед на производот

Време е да заборавите на болката во грбот и да се ослободите од затегнатите мускули по целото тело!
Мултифинкционален 3D масажер со греење – се што ви е потребно за да се ослободите од болката за само 15 минути.
Ергономски дизајниран се прилагодува на вашето тело, со функција на загревање ќе ви помогне да се опуштите после напорниот ден на работа, после вежбање или какви било напорни активности.
Лесен и едноставен за употреба, само поставете го на вратот, ставете ги рацете во деловите наменети за нив и со притискање на едно копче вашите проблеми со мускулите ќе бидат решени, додека вие уживате и се одмарате.
Категории: ,

Опис