Сет шминкерница во ранче

700.00ден 1,000.00ден

Преглед на производот

• Совршен почетен комплет за девојчиња за експериментирање и креативност со нивниот стил на шминка!
Шифра: 31683
Категорија:

Опис

• Совршен почетен комплет за девојчиња за експериментирање и креативност со нивниот стил на шминка!
• Ги вклучува и сите најважни работи за совршен маникир за да го комплетирате вашиот изглед. Овој козметички сет им помага на девојчињата да се изразат и да ја ослободат својата креативност. Има сè што е потребно на вашето дете за да започне да создава гламурозен изглед!
• Димензии на производот: 46x30x34cm.
• Димензии на пакувањето: 26x20x11cm.

#sminkernica #ranec #manikir #pedikir #ubavina #igra #zabava