Сет замок фроузен

1,200.00ден 1,500.00ден

Преглед на производот

Шифра: 32686
Категорија:

Опис

• Прекрасен куклен замок за принцеза од омилениот цртан филм “Frozen“ за вашите девојчиња.
• Одлична играчка за игри со улоги.
• Овој замок ќе придонесе за развој на концентрацијата, фантазијата и имагинацијата.
• Производот испушта звучни ефекти.
• Користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 24x36x12 cm.
• Димензии на пакувањето: 53x39x7 cm.

(играчка)(замок)(igracka)(zamok)