Играчка гумена топка на ластик за маче

490.00ден 600.00ден

Преглед на производот

• Совршена за вашите мали крзнени пријатели, оваа играчка и чистач на забниот камен отвора свет на забава за најдобриот пријател на човекот.

Шифра: 16135

Категорија:

Опис

• Гумената топка му овозможува на вашето куче да се забавува со часови уживајќи во своите најнови играчки за џвакање.
• Специјално дизајнирана за да ги исчисти забите на вашето милениче.
• Димензии на производот: 49×8 cm.