Лежалка за маче

2,290.00ден 2,500.00ден

Преглед на производот

Едно маче во гнездо нели е многу слатко? Оваа лежалка за мачиња им ја дава цела приватност во домот која за брзо ќе им стане омилено место.

Не зафаќа многу простор во домот, со дизајн и линии кои се вклопуваат каде и да го сместите во вашиот дом.

По потреба навлаката од перничката може да се извади и да се испере.

Дополнителна забава е тоа што има топче кое виси на самото гнездо.

Шифра: 16110

Категорија:

Опис

Димензии на производот: 52x35x45 cm.