Подводник за куче 1,8м

90.00ден 130.00ден

Преглед на производот

Материјалите се издржливи, флексибилни и ултра меки, пријателски кои нема да ја повредат кожата на вашето домашно милениче.

Совршена должина за да постигнете рамнотежа помеѓу слободата и контролата, дајте му доволно слобода на вашето куче.

Одлично за пешачење, пливање, кампување, тренинг, лов, двор, плажа, тренинг за потсетување, игра на отворено.

Шифра: 16108

Категорија: