View all Products
 • Брза Достава
 • Плаќање при подигнување
 • 100% Безбедно
 • Достапни на вибер: 079 285 613
 • Загарантирано најдобри цени
 • Sale!

  Audi A4 МП5 Мултимедија

  Универзално мп5 радио. Во цената следува и рамката за Audi A4.

  Одговара на модели A4 (B6) 2002-2006 A4 (B7) 2002-2007

  за повеќе информации контактирајте на фејсбук или на 079 285 613

  Вграден Bluetooth V2.0 hands-free повик
  Екран на допир со резолуција од 440 x 240, 26 милиони бои со 7-инчен TFT екран.
  Еднонасочен видео излез, еднонасочен репродукциски видео излез, еднонасочен аудио излез.
  Функција за FM аудио со висока дефиниција и претходно поставување на 18 станици.
  Поддржува IR безжичен далечински управувач.
  24 часа дигитален часовник, датум.
  Поддршка за видео формат на RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DVIX / XVID / DTA / VOB / AVI.
  Поддршка за аудио формат на MP3 / WMA / WMV / OGG / APE / ACC / FLAC.
  Поддржете скенирање на формат на слики во JPEG / BMP / GIF / TIF.
  Поддршка со TF / MMC картичка со голем капацитет до 32G (не се вклучени), USB драјвер, MP5 плеер.
  Електронски тип бас / високи, лево и десно рамнотежа, преден и заден рамнотежа, контрола на јачината на звукот.
  Разновидни аудио опции: џез / поп / рок / класичен и така натаму.
  Поддршка сабвуфер (лево и десно канал стерео).
  Максимална моќност 4 x 50W.

  Start From 6,000.00ден 3,990.00ден